Soutez “Brnenský sport v objektivu 2009” byla ukončena

By | 16.2.2010

image V jednom z dřívějších článků jsem informoval o soutěži s názvem Brněnský sport v objektivu. Nevím proč, ale mám dojem že po zveřejnění tohoto článku v soutěži přibylo plno nových fotografií. To ale asi bude jen shoda náhod.

Původní uzávěrka soutěže 31.12.2009 ve 24:00 byla prodloužena až do 15.2.2010 a tak bylo dost času na to, aby se přidali další fotky.

Soutěžit bylo možné v online soutěži na webu, kde fotografie hodnotili návštěvníci webu a v soutěži “papírové”, kdy bylo potřeba fotografie v tištěné podobě předat na OŠMT MMB a posuzovat je bude odborná porota . Osobně jsem se zúčastnil obou soutěží a tak jsem zvědav jak dopadnu. V online soutěži jsem na poslední chvíli přidal poslední fotku. Zúčastnil jsem se tedy s maximálním počtem fotek (5 ks) v ONLINE soutěži a o jednu méně v “papírové” soutěži (fotografii motýlkářky se mě nepovedlo odeslat do tiskárny).

V online soutěži jsou fotografie které se mě osobně hodně líbí a bylo by zajímavé je vidět na papíře, třeba fotografie baletky. Na druhé straně musím říci že vysoké hodnocení vítězné fotografie v ONLINE soutěži mě trochu překvapuje.

Podle informací v pravidlech, která se nezměnila, by vyhodnocení porotou mělo proběhnou v průběhu února 2010 a v březnu 2010 bude stanoven termín slavnostního předání cen a vyhlášení výsledků fotosoutěže. Myslím si, že se máme na co těšit.


Jsem zvědav zda se bude konat i další kolo soutěže v roce 2010.

2 thoughts on “Soutez “Brnenský sport v objektivu 2009” byla ukončena

 1. momo

  Dobry den, jen bych Vás chtěl informovat, že fotografie pod odkazem “na poslední chvíli přidal poslední fotku” se nezobrazuje.

  Reply
  1. MaHa Post author

   Díky za info, už mě na to někdo upozornil a dal jsem dotaz na organizátora. Jsem zvědav na odpověď.

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *